Únava

24.06.2011 18:10

Raz utiekli z blázinca dvaja blázni.Keď ich našli riaditeľ dal okolo blázinca postavať sto veľkých plotov.Blázni zas utiekli.Prešli štyricať plotov a blázon sa pýta druhého:Vládzeš ešte?áno odpovedá druhý.
Prešli už šesdesiat plotov a blázon sa pýta druhého:Vládzeš?áno odpovedá druhý.Prešli už dävedesiatdäveť plotov a druhý vravý:Už nevládzem.Aprvý vravý:Tak sa vráťme.

—————

Späť